Полиця для книг та декору, стелаж на 5 полиць S-310
Етажерка для книг та декору в сучасному стилі.
Переваги стелажу:
- Полиці з просторими відсіками
- Поверхня, що легко очищається.
- Може використовуватись як роздільник приміщення
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 600 / В 1781 / Г 300 мм
Вага: 27 кг
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит,
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний \ Білий, Антрацит \ Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Висота шафи | 1781 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199,60 ₴
