-10%

Книжкова полиця, стелаж для книг і декору, етажерка для іграшок на 10 комірок S-542
3 333 ₴
2 999,70 ₴
- В наявності
- Код: S-542.2
+380 (93) 097-79-35
Менеджер Вікторіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Книжкова полиця на 10 комірок S-542
Етажерка на 10 комірок, практична книжкова полиця з просторими відсіками.
Полка відмінно підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Також її можна використовувати для зонування приміщення і в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 802 /В 1781 /Г 298 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 35 кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит,
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний \ Білий, Антрацит \ Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 802 мм |
| Глибина шафи | 298 мм |
| Висота шафи | 1781 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999,70 ₴