Кутова полиця, стелаж радіусний S-937
Етажерка для декору і книг на п'ять полиць, компактний кутовий стелаж.
Книжкова полиця не займає багато місця і гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400 /В 1806 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага упаковки: 27 кг
Розмір упаковки: 153 / 50 / 8 см
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1806 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 753,20 ₴
