Книжкова полиця з шухлядами S-146
Пенал для книг на чотири полиць, з двома шухлядами.
Книжкова полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Полиці регулюються за висотою відповідно до індивідуальних потреб.
Ящики відчиняються без ручок за фасад.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 362 /В 1710 /Г 299 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага упаковки: 27 кг
Розмір упаковки: 108 / 39 / 16 см
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 362 мм |
| Глибина шафи | 299 мм |
| Висота шафи | 1710 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 358,90 ₴
