
Стелаж для дому, полиця драбинка для книг і іграшок, роздільник кімнати на 4 комірки, етажерка S-853
1 499 ₴
1 349,10 ₴
- В наявності
- Код: S-853.3
Стелаж драбинка на 4 комірки S-853
Етажерка для книг і декору на чотири комірки, компактний стелаж із просторими полицями.
Книжкова полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Поличка чудово підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Також її можна використовувати для зонування приміщення й у дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1168 /В 1232 /Г 290 мм
Розмір комірки великої:
Ш 770 /В 386 /Г 290 мм
Розмір комірки маленької:
Ш 368 /В 386 /Г 290 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага упаковки: 23 кг
Розмір упаковки: 132 / 38 / 12 см
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1168 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Висота шафи | 1238 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 349,10 ₴