Книжкова полиця S-762
Етажерка для книг і декору, компактний стелаж із приголомшливим дизайном.
Книжкова полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Поличка чудово підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Встановити можна як вертикально, так і горизонтально.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 672/В 1606/Г 250 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага упаковки: 23 кг
Розмір упаковки: 166 / 34 / 12 см
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 680 мм |
| Глибина шафи | 250 мм |
| Висота шафи | 1610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 059,10 ₴
