Комод на 8 висувних ящиків з фасадами без ручок R-020
Стильний і ергономічний комод виконана в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги комоду:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з 8 ящиками на телескопічних напрямних
- Гарні забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Ящики комоду відчиняються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Розміри комоду (Ш/В/Г):
Ш 1402 / В 978 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 89кг
Доступний для замовлення в кольорах:
🔴Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
🔴Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
🔴Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
🔴Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
🔴Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
🔴Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
🔴Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
🔴Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
🔴Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
🔴Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП, пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 98 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
- Ціна: 5 436 ₴
