-10%

Книжкова полиця, стелаж для книг та іграшок, етажерка на 3 полиці S-026 Дуб сонома
1 555 ₴
1 399,50 ₴
- В наявності
- Код: S-028.1
+380 (93) 097-79-35
Менеджер Вікторіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Етажерка для книг на три полиці, компактний стелаж із простим дизайном.
Книжкова полиця не займає багато місця та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Полиці регулюються по висоті відповідно до індивідуальних потреб.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 600 / В 1165 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 19 кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1165 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399,50 ₴