Етажерка для книг на дві полиці, компактний стелаж із простим дизайном.
Книжкова полиця не займає багато місця та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Полиці регулюються по висоті відповідно до індивідуальних потреб.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 600 / 780 / Г 300 мм
Вирушаємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся потрібна фурнітура та покрокова схема збирання.
Доступно для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 780 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
