Етажерка для книг на чотири полиці, компактний стелаж із простим дизайном.
Книжкова полиця не займає багато місць і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Політики регулюються за висотою відповідно до індивідуальних потреб.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 /В 1550 / Г 300 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668,60 ₴
