Етажерка на 11 осередків практична та декоративна книжкова полиця з просторими відсіками.
Полиця відмінно підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Також її можна використовувати для зонування приміщення та в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1168 / В 1812 / Г 280 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 56 кг
Доступна для замовлення у семи кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний,
Білий / Дуб Сонома. Білий / Бетон
Білий / Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ярусів етажерки | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1812 мм |
| Глибина етажерки | 290 мм |
| Ширина етажерки | 1168 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | ДСП ламінована |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599,10 ₴
