Етажерка для книг на п'ять полиць, компактний стелаж із простим дизайном.
Книжкова полиця не займає багато місця та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Полиці регулюються по висоті відповідно до індивідуальних потреб.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Доступний для замовлення в розмірах:
Ш 300 / В 1900 / Г 290 мм
Ш 400 / В 1900 / Г 290 мм
Ш 500 / В 1900 / Г 290 мм
Ш 600 / В 1900 / Г 290 мм
Ш 700 / В 1900 / Г 290 мм
Ш 800 / В 1900 / Г 290 мм
Ш 900 / В 1900 / Г 290 мм
Ш 1000 / В 1900 / Г 290 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 28 кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 300 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 28 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴
