-10%

Книжкова полиця, стелаж для книг та декору, етажерка для іграшок на 20 комірок S-001
2 332,22 ₴
2 099 ₴
- В наявності
- Код: S-001
+380 (93) 097-79-35
Менеджер Вікторіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Етажерка на 20 осередків практична і стильна книжкова полиця з просторими відсіками.
Полиця відмінно підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Також її можна використовувати для зонування приміщення та в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 1170 / В 1781 / Г 190 мм
Ш 1170 / В 1781 / Г 240 мм
Ш 1170 / В 1781 / Г 290 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 58 кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний \ Білий, Антрацит \ Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 20 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1170 мм |
| Глибина шафи | 190 мм |
| Висота шафи | 1781 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Глибина стелажу | 190 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 58 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴