-10%

Стелаж горка, полиця для книг та іграшок, розділювач кімнати на 15 комірок, книжкова шафа S-002
2 221,11 ₴
1 999 ₴
- В наявності
- Код: S-002
+380 (93) 097-79-35
Менеджер Вікторіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Етажерка на 15 осередків практична та декоративна книжкова полиця з просторими відсіками.
Полиця відмінно підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Також її можна використовувати для зонування приміщення та в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 1776 / В 1776 / Г 190 мм
Ш 1776 / В 1776 / Г 240 мм
Ш 1776 / В 1776 / Г 290 мм
Розмір осередку:
Ш 336 / В 336 / Г 190 мм
Ш 336 / В 336 / Г 240 мм
Ш 336 / В 336 / Г 290 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 46 кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 15 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1776 мм |
| Глибина шафи | 190 мм |
| Висота шафи | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 46 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴