-10%

Стелаж для дому, полиця для книг та іграшок, розділювач кімнати на 25 комірок, книжкова шафа S-009
2 998,89 ₴
2 699 ₴
- В наявності
- Код: S-009
+380 (93) 097-79-35
Менеджер Вікторіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Етажерка для книг та декору на 25 осередків, великий стелаж з просторими полицями.
Полиця відмінно підійде для зонування приміщення.
Можна використовувати в вітальні, передпокої, офісі, а також в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 1776 / В 1776 / Г 190 мм
Ш 1776 / В 1776 / Г 240 мм
Ш 1776 / В 1776 / Г 290 мм
Розмір осередку:
Ш 336 / В 336 / Г 190 мм
Ш 336 / В 336 / Г 240 мм
Ш 336 / В 336 / Г 290 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 69 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 25 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1776 мм |
| Глибина шафи | 190 мм |
| Висота шафи | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 69 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴