Стелаж для книг та декору на 10 осередків, компактний стелаж з просторими полицями.
Книжкова полиця не займає багато місця та гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Полиця відмінно підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу.
Також її можна використовувати у дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Встановити можна вертикально і горизонтально.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 720 / У 1781 / Г 290 мм
Розмір осередку:
Ш 336 / В 336 / Г 290 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 33 кг
Доступний для замовлення у кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 178 мм |
| Глибина шафи | 29 мм |
| Ширина шафи | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889,10 ₴
