Стелаж S-055
Тільки якісні меблі від виробника!
Вся необхідна фурнітура та інструкція входить до комплекту.
Матеріал – ламінований ДСП (16 мм, 18 мм).
Переваги :
- сучасний стиль
- красиві кольори ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій.
Відправляємо у розібраному вигляді Новою поштою, післяплатою, по всій території України.
Надсилання протягом 5 робочих днів.
Розміри шафи:
В 1430/Ш 720/Г 290 мм
Доступно для замовлення в кольорах:
⚫️Білий
⚫️Дуб Сонома
⚫️Бетон
⚫️Венге Темний
⚫️Антрацит
⚫️Аляска
⚫️Чорний
⚫️Дуб молочний
⚫️Дуб сонома трюфель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 8 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 720 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Висота шафи | 1430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 619,10 ₴
