Ця стильна тумба у сучасному є ідеальним вибором для тих, хто цінує як мінімалістичний дизайн, так і функціональність. Дві шухляди з плавним висуванням і дві шафки з дверцятами забезпечують ідеальне місце для зберігання медіаобладнання, книг або декоративних елементів. Верхня частина тумби має відкриті полиці, які ідеально підійдуть для розміщення електроніки або виставки улюблених акцентних предметів.
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 1400 / В 680 / Г 416 мм
Ш 1600 / В 680 / Г 416 мм
Ш 1800 / В 680 / Г 416 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Антрацит, Дуб Артiзан / Бiлий, Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина тумби | 416 мм |
| Висота тумби | 680 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина тумби | 1800 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 969,10 ₴
