- Простий дизайн
- 2 шухляди
- Пластикова ручка
Практична тумбочка T-452 - універсальний помічник як для спальні, так і для дитячої чи підліткової кімнати. Має дві шухляди та місце для зберігання згори. Завдяки ламінованому ДСП, тумба не потребує особливого догляду.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 450 / В 489 / Г 354 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Дуб артізан / Антрацит, Дуб Артiзан / Бiлий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Артизан/білий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 35.4 см |
| Висота тумби | 48.9 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴
