Ця приліжкова тумба вносить в інтер'єр теплу та затишну атмосферу. Функціональний дизайн тумби включає зручний висувний ящик для зберігання особистих речей та відкриту полицю, ідеально підходить для улюблених книг чи нічного освітлення. Стійка конструкція та натуральні матеріали роблять цю тумбу довговічною та стильною деталлю спальні.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 392 / В 415 / Г 281 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Бук баварія, Білий, Дуб сонома / Білий, Дуб Сонома, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Висота тумби | 61 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴
