- Простий сучасний дизайн
- Достатнє місце для зберігання
- Поверхня проста в догляді
Тумба з двома дверцятами забезпечує достатньо місця для зберігання, допомагаючи організувати простір у вашій кімнаті. Стримані ручки підкреслюють сучасний стиль комода. Верхня панель, у свою чергу, забезпечує простір для зберігання прикрас або дрібних речей.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 750 / Г 356 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий / Вудкон, Дуб вотан / Антрацит, Білий / Чорний, Олд стайл темний / Матера, Дуб сонома / Білий, Антрацит / табліла, Білий / табліла, Матера / Олд стайл світлий, кашемір / табліла, Матера / Олд стайл темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 356 мм |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий / Вудкон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 515 ₴
