Комод R-987
Комод виготовлений з міцної ДСП. Три великих шухляди забезпечують просторе та зручне зберігання, ідеально підходячи для організації простору у вашому домі.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 836 / В 752 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Базальт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Базальт |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 83.6 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 75.2 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 434 ₴
