Тумба під телевізор R-598 — сучасне та стильне рішення для вашої вітальні. Тумба ідеально підходить для розміщення телевізора великого розміру та мультимедійної техніки. Просторі відкриті полиці та закриті відділення дозволяють зручно організувати зберігання аудіо- та відеообладнання, книг чи інших речей. Ця тумба під телевізор стане центральним елементом у вашій вітальні, забезпечуючи стиль та функціональність.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1650 / В 427 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб крафт золотий / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб крафт золотий/білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1650 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 427 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 988 ₴
