Тумба під телевізор R-471 — це стильне рішення для вашої вітальні, яке поєднує сучасний дизайн та функціональність. Чотири дверцята та два ящики забезпечують достатньо місця для зберігання мультимедійних пристроїв та аксесуарів. Відкритий медіа-модуль з отворами для кабелів підтримує порядок.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1800 / В 664 / Г 471 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Матера / Олд стайл темний, Ательє темне / Білий, Дуб крафт золотий / Білий, Матера / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб крафт золотий/білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 471 мм |
| Висота тумби | 664 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 4 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 520,60 ₴
