Ця елегантна тумба під телевізор є справжнім акцентом сучасного інтер'єру. Вона не тільки стильно виглядає, але й відмінно функціональна, з відділеннями для системного блоку, приставок та інших мультимедійних пристроїв. Простий, але виразний дизайн тумби ідеально вписується в мінімалістичні або модерні простори.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1400 / В 291 / Г 384 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Вудкон / Білий, Дуб Вотан / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Вотан/Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 384 мм |
| Висота тумби | 291 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105,10 ₴
