Меблева стінка є втіленням сучасного стилю та функціональності. Включає в себе шафу для зберігання, підвісну полицю для книг та тумбу під телевізор, забезпечуючи достатньо місця для організації простору вітальні.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 2050 / В 1800 / Г 353 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Дуб Сонома + Білий, Дуб Сонома + Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип фасаду | прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + Антрацит |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (спашні двері) | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2050 мм |
| Глибина стінки | 353 мм |
| Висота стінки | 1800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 440,60 ₴
