Приліжкова тумба з шухлядою - ваш ідеальний вибір для створення затишку та організації простору в спальні. Ось п'ять основних переваг цієї тумби:
-
Шухляда дозволяє зберігати особисті речі поруч із ліжком, забезпечуючи легкий доступ до них, тим самим забезпечуючи порядок в спальні.
- Її компактні розміри і стильний дизайн дозволяють ідеально вписатися в будь-який інтер'єр, не займаючи забагато місця.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 400 / В 390 / Г 330 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний,
Дуб Сонома + Білий, Бетон + Білий, Венге магія + Білий, Антрацит + Білий, Чорний + Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома+ Білий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 33 см |
| Висота тумби | 39 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239,30 ₴
