Тумба під ТВ з дверкою R-404
Переваги та особливості:
-
Ця тумба під ТВ має один відділ, закритий дверкою на газліфтах, що забезпечує легке та плавне відкривання, а також дві відкриті полиці для розміщення мультимедійних пристроїв, книг або декоративних елементів.
-
Тумба дозволяє зручно розмістити телевізор, зберігати мультимедійні пристрої та інші речі, допомагаючи підтримувати порядок та створювати затишну атмосферу у вашій вітальні.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1600 / В 500 / Г 380 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 149,10 ₴
