Тумба під ТВ - це ідеальне рішення для сучасного інтер'єру, яке поєднує в собі елегантність та практичність. З трьома відкритими полицями, та трьома шухлядами обладнаними телескопічними направляючими та чорними ручками - ця тумба забезпечить Вам зручне місце для зберігання та організації вашої техніки та аксесуарів.
Особливості:
-
Тумба має три великі шухляди, які дозволяють зберігати різноманітні предмети, забезпечуючи порядок у вашій вітальні. Три відкриті полиці ідеально підходять для розміщення аудіо- та відеоапаратури, книг або декоративних елементів.
-
Завдяки телескопічним направляючим, шухляди відкриваються плавно та легко, забезпечуючи комфорт у використанні та тривалий термін служби.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16м
Розмір тумби (Ш/В/Г) :
Ш 1800 / В 540 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і шагова схема збирання
Доступна для замовлення у кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 119,30 ₴
