Комод-тумба під ТВ - це універсальний вишуканий і практичний меблевий елемент, що поєднує в собі стиль та функціональність. З вісьмома шухлядами, телескопічними направляючими та чорними ручками, цей комод-тумба забезпечує зручність використання та достатньо місця для зберігання.
Особливості:
-
Вісім великих шухляд дозволяють зберігати ваші речі впорядковано та ефективно.
-
Завдяки телескопічним направляючим, шухляди відкриваються плавно та легко, забезпечуючи комфорт у використанні та тривалий термін служби.
-
Чорні металеві ручки додають сучасного вигляду тумбі, виконуючи не лише функціональну, але й декоративну роль.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 2000 / В 540 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге магія |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 2000 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 8 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 569,10 ₴
