Шафа для одягу та взуття з шухлядами V-506
Особливості та переваги:
- Полиці: Забезпечують зручне зберігання різноманітних предметів, таких як аксесуари, взуття або предмети декору, дозволяючи організувати простір ефективно.
- Чотири шухляди з телескопічними направляючими: Гарантують плавне і безшумне відкривання та закривання, додаючи зручності у використанні та допомагаючи підтримувати порядок.
- Штанга для одягу: Ідеально підходить для підвішування верхнього одягу, дозволяючи зберігати його в ідеальному стані та заощаджувати простір.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри тумби (Ш/В/Г):
Ш 1000 / В 2200 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Антрацит |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | тумба для взуття |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 459,30 ₴
