Письмовий комп'ютерний стіл з пеналом та шухлядою W-672
Переваги та особливості:
-
Тумба з пеналом та відкритими полицями забезпечує додаткове зберігання для вашої комп'ютерної техніки, документів та інших предметів. Це дозволяє зберігати ваш робочий простір організованим та ефективним.
-
Шухлядка, розміщена під стільницею, оснащена телескопічними направляючими для легкого та плавного відкривання та закривання. Це забезпечує зручний доступ до зберіганих речей.
-
Додаткова відкрита поличка під стільницею створює можливість для зручного зберігання дрібних предметів або декоративних аксесуарів, що додає функціональності та стилю столу.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1500 / В 1390 / Г 500 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1390 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 3 648,60 ₴
