Туалетний столик — стане чудовим рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони в домашніх умовах.
Переваги столу:
- Займає мінімальну площу.
- Легко очищається поверхня.
- Висувна скринька
- За дверцятами полиця
Ви також можете використовувати його як письмовий стіл для своєї дитини.
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 740 / Г 443
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге Темний |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 44 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 74 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 339,10 ₴
