
Стіл комп'ютерний, письмовий з двома тумбам на 6 висувних ящиків з фасадами без ручок W-012
5 293 ₴
4 499,05 ₴
- В наявності
- Код: W-012.12
Стіл комп'ютерний, письмовий з двома тумбам на 6 висувних ящиків з фасадами без ручок W-012
Стильний та просторий стіл виконаний у сучасному стилі
Відмінно підійде як для використання вдома так і для офісу.
Переваги столу:
- Сучасний стиль
- Дві місткі тумби на три висувні ящики з телескопічними напрямними зліва і справа
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручок
- Задня стінка тумб із ДСП
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1600 / В 755 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 78кг
Доступний для замовлення кольорах:
Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
Антрацит корпус| Білий фасад| Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 78 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит/Білий фасад |
- Ціна: 4 499,05 ₴