
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з тумбою праворуч на три шухляди з фасадами без ручок W-010
3 189 ₴
2 870,10 ₴
- В наявності
- Код: W-010.3
Письмовий стіл з тумбою праворуч на три шухляди з фасадами без ручок W-010
Стильний та ергономічний стіл виготовлений у сучасному стилі
Чудово підійде як для використання вдома, так і для офісу.
Переваги столу:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з трьома ящиками на телескопічних напрямних
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП із безліччю варіантів комбінацій
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручок
- Задня стінка тумби з ДСП
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Розміри столу (Ш/В/Г) :
Ш 1240 / В 755 / Г 580 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Вага: 45кг
Доступний для замовлення кольорах:
Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
Антрацит корпус| Білий фасад| Антрацит планки
та багато інших комбінацій кольорів,
всі кольори можна міксувати між собою:
корпус / фасад / планки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1240 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1240 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 870,10 ₴