Тумба приліжкова на 3 шухляди Т-003
Ненав’язливий дизайн приваблює любителів мінімалізму та класичного інтер'єру.
Прямокутні форми чудово поєднуються з гарними ручками.
Тумба не займає багато місця але при цьому дуже містка.
Матеріал: ДСП 18 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 376 / В 659 / Г 352 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 20 кг
Доступна для замовлення у чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 38 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 66 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Бетон |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529,10 ₴
