Тумбочка приліжкова на 3 висувні шухляди з фасадами без ручок Т-007
Зробіть свою спальню індивідуальною та унікальною разом з елегантною приліжковою тумбою.
Тумба максимально стильна і зручна, завдяки чому робить кімнату затишною та дарує
своїм власникам додатковий комфорт.⠀
Параметри тумбочки:
• ширина – 40 см;
• глибина – 40 см;
• висота – 76 см;
• вага – 21 кг.
⠀
Модель ідеально поєднала в собі відмінну якість, функціональність та практичність.
Поверхня стійка до утворення подряпин, абсолютно не деформується та не змінює колір.
Доставка здійснюється Новою Поштою по всій Україні. Виріб відправляється у
розібраному вигляді разом з усією необхідною фурнітурою та покроковою схемою збору.
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 76 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Антрацит/Білий фасад |
| Повне висування ящика | Так |
- Ціна: 1 582,20 ₴
