Комод на 4 шухляди та 2 двері з фасадами без ручок R-256
Стильний та ергономічний комод виконаний в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги комода:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з чотирма ящиками на телескопічних направляючих і двома дверима за кожною з 2 полиці
- Красиві кольори ламінованої ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Шухляди тумби відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 18 мм
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 1200 / 980 / Г 400 мм
Ш 1300 / 980 / Г 400 мм
Ш 1400 / 980 / Г 400 мм
Ш 1500 / 980 / Г 400 мм
Ш 1600 / 980 / Г 400 мм
Ш 1700 / 980 / Г 400 мм
Ш 1800 / 980 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 70кг
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 98 см |
- Ціна: 3 899 ₴
