Комод на 4 ящики з дверима R-231
Материал: ДСП Ламинированное 18 мм
Направляющие: Телескопические шарики
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 800 / в 870 / Г 350 мм
Ш 900 / в 870 / Г 350 мм
Ш 1000 / в 870 / Г 350 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Нової Пошти по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і шагова схема збирання
Вага: 39 кг
Доступний для замовлення у чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 87 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴
