Пенал з полицями для речей, з фасадами без ручок Н-158
Чудово впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги пеналу:
- Сучасний стиль
- 6 полиць для речей
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Двері шафи відчиняються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 502 / В 2110 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 58 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 502 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
- Ціна: 4 311,12 ₴
