
Шафа для одягу зі штангою на 3 висувних шухляди з фасадами без ручок Н-759
7 106 ₴
6 395,40 ₴
- В наявності
- Код: Н-759.3
Шафа для одягу зі штангою на 3 висувних шухляди з фасадами без ручок Н-759
Стильна та ергономічна шафа виконана в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги шафи:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з трьома шухлядами на телескопічних направляючих
- Штанга для верхнього одягу
- Зверху містка полиця
- Красиві кольори ламінованої ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Шухляди та двері шафи відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 2110 / Г 500 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 75 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 802 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома/Білий фасад |
- Ціна: 6 395,40 ₴