
Шафа для одягу в спальню з 3 шухлядами, штангою та полицями, без ручок Н-386
10 498 ₴
9 448,20 ₴
- В наявності
- Код: Н-386
Шафа для одягу в спальню з 3 шухлядами, штангою та полицями, без ручок Н-386
Стильні та ергономічні шафи виконані в сучасному стилі
Чудово впишуться в будь-який інтер'єр
Переваги комплекту з шаф:
- Сучасний стиль
- 3 шухляди на телескопічних напрямних
- Штанга для верхнього одягу
- Місткі полиці
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Шухляди та двері шафи відчиняються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 1304 / В 2110 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1304 мм |
| Висота | 2110 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1304 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 5 |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 9 448,20 ₴