Шафа для одягу з полицями, з фасадами без ручок Н-980
Стильна та ергономічна шафа виконана в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги шафи:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з полицями для взуття
- Полиці для одягу
- Красиві кольори ламінованої ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Двері шафи відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Фасади крайка ПВХ 2мм
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 2110 / Г 500 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 75кг
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 802 мм |
| Висота | 2110 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 802 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон/Білий фасад |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 399,10 ₴
