Тумба для взуття в передпокій з фасадами без ручок К-325
Стильна та ергономічна тумба виконана в сучасному стилі
Чудово впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
- Містка тумба з полицею
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Ящики тумби відчиняються за фасад без ручок
- Можна використовувати як тумбу під невеликий телевізор
- Можна використовувати в передпокої для зберігання взуття
-Можна використовувати в комбінації з іншими комодами з цієї серії
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри комоду (Ш/В/Г):
Ш 802 / В 530 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 23кг
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 802 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 530 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге Темний/Білий фасад |
- Ціна: 2 699,10 ₴
