Тумба для взуття з полицями та шухлядою К-807
Тумба для взуття на 15 поличок з висувною шухлядою на телескопічних направляючих
Полиці регулюються по висоті
Ящик відкривається за фасад
Матеріал: ДСП ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 982 / Г 333мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Вага: 42 кг
Доступна для замовлення у чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 15 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 802 мм |
| Глибина | 333 мм |
| Висота | 982 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599,10 ₴
