Тумба для взуття з табуреткою, взуттєва полка К-933
Стильна і практична стійка.
Полка не займає багато місця і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Можна розмістити дванадцять пар взуття.
У комплекті з тумбою йде табуретка, що також дуже зручно.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 935 / Г 344
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 25 кг
Доступна для замовлення в семи кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний,
Дуб Сонома / Білий, Бетон / Білий, Венге Темний / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Висота | 935 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома/Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799,10 ₴
