Тумба для взуття в передпокій К-619
Стильна та ергономічна тумба виконана в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
- Містка тумба з висувними полицями для взуття
- Гарні забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Cтильні чорні ручки
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри тумби (Ш/В/Г):
Ш 592 / В 1190 / Г 280 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 22кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит,
Дуб Сонома\Білий, Бетон\Білий, Венге Темний\Білий, Антрацит\Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 592 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 1190 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома/Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 319,10 ₴
