Тумба для взуття, взуттєва полиця V-003
Стильна та практична стійка на 5 полиць
Полиця не займає багато місця й гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Можна розмістити до 15 пар взуття.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 900 / Г 344 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема збирання
Вага: 25 кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит,
Дуб сонома\Білий, Бетон\Білий, Венге Темний\Білий, Антрацит\Білий, Білий\Дуб сонома, Білий\Бетон, Білий\Венге Темний, Білий\Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Висота | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий/Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 339,10 ₴
