Пенал чудово впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги пеналу:
- Сучасний стиль
- 4 полиці для книг та тумба на 3 ящики
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Ящики пеналу відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 502 /В 2110 /Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 46 кг
Доступний для замовлення в кольорах:
• Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
• Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
• Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
• Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
• Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
• Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
• Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
• Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
• Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 502 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 2113 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 499,10 ₴
