-10%

Стелаж книжкова полиця, роздільник кімнати, 5 полиць, етажерка S-473 Бетон
1 499 ₴
1 349,10 ₴
- В наявності
- Код: S-473.2
+380 (93) 097-79-35
Менеджер Вікторіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стелаж книжкова полиця, роздільник кімнати, 5 полиць, етажерка S-473
Етажерка для книг і декору з цікавим дизайном.
Переваги стелажа:
- Полички з просторими відсіками
- Легко очисна поверхня.
- Може використовуватися як роздільник приміщення
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 450/В 1626 /Г 236 мм
Вага: 16 кг
Розмір упаковки: 92/32/17 см
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Доступний для замовлення в семи кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний,
Білий/ Дуб Сонома, Білий / Бетон, Білий/Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 450 мм |
| Глибина шафи | 236 мм |
| Висота шафи | 1626 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349,10 ₴